Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Urząd Miasta i Gminy, Małogoszcz

Kontakt

tel.:
41 385-51-35
e-mail:
malogoszcz@eobip.pl
www:
http://www.malogoszcz.pl/

Lokalizacja

Województwo:
świętokrzyskie
Miejscowość:
Małogoszcz
Ulica:
Jaszowskiego 3a
Kod pocztowy:
28-366
Urząd Miasta i Gminy, Małogoszcz

Informacje szczegółowe

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Re: Jest lista PIS.Co myslicie o nich?

    wieloletni radny gminy Małogoszcz; 29. Anna Kowalczyk - prowadzi gospodarstwo rolne, pełnomocnik PiS w gminie Waśniów; 30. Tomasz Ramus - radny sejmiku województwa z Sandomierza; 31. Jadwiga Duda - wicewójt gminy Masłów; 32. Tomasz Karczmarek - emeryt, były agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego

  • Re: Jest lista PIS.Co o nich myślicie?

    wieloletni radny gminy Małogoszcz; 29. Anna Kowalczyk - prowadzi gospodarstwo rolne, pełnomocnik PiS w gminie Waśniów; 30. Tomasz Ramus - radny sejmiku województwa z Sandomierza; 31. Jadwiga Duda - wicewójt gminy Masłów; 32. Tomasz Karczmarek - emeryt, były agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Czytaj więcej

  • 102 na burmistrza. 27 obecnych, wojewoda z wicewojewodą [LISTA KANDYDATÓW]

    102 na burmistrza. 27 obecnych, wojewoda z wicewojewodą [LISTA KANDYDATÓW]

    Najwięcej chętnych do rządzenia jest w Stąporkowie - dziewięć osób. Obecna burmistrz Dorota Łukomska ma za konkurentów m.in. swoich poprzedników Edmunda Wojnę i Leopolda Garbacza. Mieszkańcy miasta i gminy Staszów będą wybierać swojego włodarza spośród ośmiorga kandydatów. Z obecnym burmistrzem

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Miejsca, które mogą Cię zainteresować

  • Miejscowość: Małogoszcz
  • Województwo: świętokrzyskie

Inne firmy i instytucje:

Kwark 2 Komputer Jaskólscy s.j.
Apteka mgr Maria Rokicka
Pracownia Psychologiczna Marty Kundery
Salon Fryzjersko-kosmetyczny System Zarychta Hubert
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Shop Małgorzata Kułagowska
Stanisław Solczyński Firma Solczyński Zabezpieczenia Skarbcowe
Apteka im. Feliksa Firkowskiego J Chrzęszczyk E Bulińska s.j.
Ph u Atlas Rowery Sport Turystyka Maciej Zieliński Artur Zieliński
Handel Obwoźny Mariusz Majczak
Lajsbud Mirosław Lajs
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Meblogal Prędki Tadeusz Przygoda Włodzimierz
Spółka Usługowo Handlowa Ciamaga Stanisław Ciamaga Janina s.j.
Pikasso Jacek Nowak
Pro-Stage scena nagłośnienie oświetlenie
Kwiaciarnia Ewa Janus Ewa
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Czeczotko
Przedsiębiorca Usług i Handlu Maruszczak Stanisław
Paradise Zimnicka Anetta
Wirtualne Starachowice Hubert Wasilewski
Restauracja Oriana
Bear Jeziorski Paweł
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztofik Ryszard
Daap Doradztwo i Logistyka Lech Bogdan
Kancelaria Adwokacka Zofia Szkaradowska
Usługi Transportowo Handlowe Stanisław Gawęcki
Paweł Płatos Biuro Inżynierskie
Euro Znicz Małgorzata Bednarek
Zakład Produkcyjno-handlowy Lulex
Mediakom Janczak Izabela
Centrum Gastronomiczne Biedronka s.c. Binkowska Marianna Binkowska Katarzyna
Sklep Marta Marta Walo
Ekskluzywny Salon Fryzur SALLAMBIER
LEMON SCHOOL
PHU Bc Company s.c. Buczak Czesław Sobera Bogusław
Sklep Wielobranżowy Pituła Danuta
Tawerna Grecka Akropol
Państwowa Szkoła Muzyczna I I II Stopnia im. Ludomira Różyckiego
Podatki i Rachunkowość Rusek sp. z o.o.
Agmax Zakład Usług Elektrycznych i Budowlanych Adam Machul
Envar Agnieszka Sobieszek-surgiel
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Baćkowicach
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Szumi Sport Grzegorz Szumielewicz
Usługi Weterynaryjne Kurkiewicz Szymon
Ambiente Meble Światło Dekoracja Monika Bartosiewicz Nowak
Firma Handlowa Barwa Jarosław Czajkowski
Firma Dudek Ewelina Dudek
Walcownia Ostrowiec sp. z o.o.
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Justyna Piotrowska Budmax Przedsiębiorstwo Budowlane
s.c. Gołębiowscy Gołębiowski Jarosław Gołębiowski Janusz
Urząd Stanu Cywilnego, Michałów
Szkoła Podstawowa nr 2
Urząd Gminy, Raków
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mar Gaz Ludwikowska Maria
Chabar Rafał Chaba
Wnuk Andrzej
Mechanika Pojazdowa Blacharstwo i Lakiernictwo Poj Misztal Krzysztof
Pegaz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wojtasik Zdzisław
Mały Świat Marcin Rywacki